Спільна зустріч Нового року

груд. 29 2011

28 грудня 2011 року  приятелі - діти з вадами зору зі школи-інтернату, з запросили своїх волонтерів з проекту «Допоможи іншому – СТАНЬ ПРИЯТЕЛЕМ»  на своє Новорічне свято.


Учні з педагогами підготували і виконали святкову новорічну виставу, в якій були цікаві костюмовані ролі - Принцеса Несміяна з царем, Снігова королева, баба Яга, розбійники, цигани.

Волонтери долучилися до свята: організували різні конкурси з загадками, дефіле – презентацію модних образів, створених  «початкуючими дизайнерами» з запропонованих кусків тканини та біжутерії…

Керівники проекту з підготували учням школи-інтернату солодкі подарунки, а волонтери ще й особисті подарунки для приятелів з товаришуючих  приятельських пар.

Приятелі – незрячі учні інтернату зі своїми волонтерами весело і святково провели спільні розваги і відпочинок, дізналися більше про можливості один одного, про веселу вдачу багатьох учасників, мали змогу пізнати своїх приятелів в неофіційній обстановці.

Після концертної програми приятелі запросили волонтерів на Новорічну святкову дискотеку, яка відбулася у школі для дітей з вадами зору.

Додати коментар


Захисний код
Оновити