Сокальська районна асоціація інвалідів

Адреса:   Львівська обл., м. Сокаль, вул. Чайковського, 42. 80000.
Тел.:   (032 57) 7-37-64.
E-mail:   kononovаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Керівник проекту – Ярослава Йосипівна Швед, психолог, керівник 4 соціальних проектів організації. Функції у проекті "Стань приятелем": організація роботи проекту, контроль за якісним та вчасним виконанням завдань, цільове використання коштів, координація роботи працівників проекту, тренерів, координація цільової групи проекту, робота зі ЗМІ.

Керівник волонтерів – Ірина Володимирівна Іванюк, волонтер Сокальської РАІ; координатор проектів асоціації. Функції у проекті "Стань приятелем": проведення рекламно-просвітницької роботи для залучення волонтерів, навчання, консультування та супровід волонтерів, створення пар та їх підтримка впродовж проекту, організація масових заходів та їх проведення.

Мета діяльності організації: всебічна допомога людям з особливими потребами у всіх сферах їх життя та побуту. Орієнтуючись на потреби, інтереси та права інвалідів, Сокальська РАІ об’єднує їх ініціативу на користь духовного і культурного збагачення, реабілітації здоров’я, повернення до активного життя та праці, економічної незалежності.

Цільові групи: молодь і діти з особливими потребами

Афіша Сокальської асоціації інвалідів

"Стань приятелем" у Сокалі