Адреса: м. Івано-Франківськ, вул.Лесі Українки, 1
Тел./факс:   +38(0342) 552644,
E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Керівник проекту – Гунчак Леся Михайлівна, психолог по праці з дітьми-сиротами та інвалідами. Інструктор з першої домедичної допомоги та техніки переміщення фізично-неповносправних. Консультант з Природніх Методів Розпізнання Плідності. Функції у проекті "Стань приятелем": координування проекту, організації та проведення всіх запланованих заходів, налагодження та підтримка контакту з батьками, адміністрування діяльності координатора волонтерів, психолога та реабілітолога, підготовка кінцевого звіту по проекту.

Координатор волонтерів - Друз'як Соломія Олегівна, керівник мальтійських волонтерів. Функції: координування праці з волонтерами, налагодження та підтримка контакту з волонтерами.

Реабілітолог, координатор фізично неповносправних – Бублик Марія Миколаївна

Напрямок діяльності: Постійно діюча молодіжна програма праці з волонтерами за такими напрямами: навчання, праця, духовність, відпочинок.Організація володіє розвинутою структурою, в семи групах об’єднано 200 активних волонтерів. Фізична та соціальна реабілітація фізично - неповносправних людей з травмою спинного мозку, які користуються інвалідним візком.

Афіша Мальтійської служби допомоги

"Стань приятелем" в Мальтійській службі допомоги