Навчально-реабілітаційний центр «Джерело»

Адреса:  Львів, пр.Червоної Калини, 86а, 79049

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.:    0932580585, (032)227-36-01, (032)227-36-02

Координатор проекту "Стань приятелем" - Міщук Вікторія. Координування діяльності проекту, відповідальність за реалізацію цілей та мети проекту, забезпечення вчасного виконання всіх запланованих заходів, контролювання діяльності координатора волонтерів, забезпечення повної звітності та стабільності проекту, а також PR-у проекту.

Андрій Литвин – координатор волонтерів, відповідальний за збір приятелів, тренінги, організацію заходів, спілкування з приятелями та молоддю в контексті потреб та планів, за всі заходи, за реалізацію проекту, мети та цілей.

Пекар Юлія – реабілітолог проекту і автор ідеї створення Школи Волонтерів Центру.

Мета та місія БУ «Джерело» - надавати можливість дітям та молоді з вадами фізичного та інтелектуального розвитку розвинути їх здібності, побутові та соціальні вміння для найбільш повної інтеграції в життя суспільства за допомогою прогресивних методів навчання, фізичної, психологічної та соціальної реабілітації, просвітницької роботи в суспільстві та батьківському середовищі і сприяння підготовці персоналу, здатного виконувати цю роботу на високому професійному рівні.
На сьогодні у навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» існує три відділи, що провадять кваліфіковані програми з навчання, реабілітації та соціалізації неповносправних тощо. «Відділ розвитку дитини» надає послуги в рамках «раннього втручання», у школі-садку діти можуть навчатися у рамках дошкільної та шкільної програми; у клубі активної молоді можна розвинути комунікативні навички. Молодь з особливими потребами має можливість також розвивати навики самообслуговування, що так необхідні особливо для людей із фізичними вадами. У «Джерелі» діє також «транспортна програма» і програма адаптації візків та іншого компенсаторного обладнання.

Цільові групи: діти та молодь з особливими потребами

Афіша Джерела

"Стань приятелем" - у Джерелі