«Свято квітів» - творимо весну своїми руками, поки надворі ще сніг!

Діти показали своїм приятелям, як з паперу і серветок виготовляти чудові квіти.

У перші весняні дні в Часлівецькій школі-інтернаті відбулося «Свято квітів». Діти підготували для своїх приятелів майстер-клас.

Кожен учасник був у образі певної квітки. На святі були троянди, підсніжники, фіалки, тюльпани, незбудки, конвалії, ромашки, проліски і кактуси. Кожна квітка презентувала себе короткою розповіддю у супроводі фотографій.

Діти разом з волонтерами виготовили повний кошик весняних квітів. Усі учасники переконалися, що робити їх  власноруч дуже просто: потрібно мати тільки ножниці, папір, трохи фантазії і бажання зробити щось гарне. Дітям було приємно поділитися своїми вміннями з приятелями. Всі учасники, спілкуючись, радо дарували один одному промінчики весни.

Доповненням до майстер-класів був вальс квітів.  Після рукоділля і танців учасники свята ласували смачними млинцями, які напередодні Масляної приготували волонтери. 

 

Ужгородські волонтери зі своїми приятелями переглянули «Недотепу із Вертепа»

Приятельські пари - волонтери БФ «Проекта ТАЧ» з  вихованцями Часлівецької  школи-інтернату - відвідали ляльковий театр та зробили чудове свято зимовим іменинникам школи.

 

Напередодні Старого Нового року, 13 січня, волонтери зі своїми приятелями відвідали Закарпатський обласний театр ляльок «Бавка» та переглянули виставу «Недотепа із Вертепа».

Діти зі своїми друзями були вражені грою акторів, які дають життя лялькам.

Разом із хлопчиком із закарпатського села Вертеп – персонажем вистави – діти дізналися, звідки пішли люди.

Казковий світ, створений акторами та ляльками, справив неабияке врження на глядачів та подарував їм радість і святковий настрій.

Наступною нашою подією у лютому стане екскурсія закуліссям лялькового театру за участі режисера та фахівців, які виготовляють ляльок різного типу. 

Також волонтери зі своїми приятелями випробовують свої сили, ставлячи власну виставу.  Ми плануємо вдосконалювати свої вміння у театральній справі.  Про наші успіхи читайте у наступному матералі на сайті проекту «Приятелі».

 

 

Вистава "Небесна кухня" за участі приятельських пар БФ "Проекта ТАЧ"

 

 

 

 

У ляльковому театрі на виставі "Недотепа із Вертепа"