Зарядились енергією на весь рік

січ. 19 2012

Уже третій рік поспіль Сокальська районна асоціація інвалідів та Центр реабілітації «Промінь надії» організовують Новорічний вечір для молоді з обмеженими можливостями. І 2011-ий не став винятком. 27 грудня у кафе «Володар» зібралося тридцять п'ять учасників, багато з нас – мешканці сіл, котрі вперше взяли участь у ньому. Це чудове свято об'єднало усіх у велику теплу родину.

 

Вечір відбувся завдяки проекту «Рука приятеля», за підтримки Карпатського Фонду та Сканфонду у рамках програми «Допоможи іншому: стань приятелем». Проект дійсно змінив життя багатьох молодих людей з особливими потребами. Адже тепер ми маємо можливість частіше виходити з дому, спілкуватися з друзями, які є волонтерами в організації. Цього разу спільно організували свято, разом готували страви…

На святі усім було весело. Ми брали участь у конкурсах, іграх. Опісля стали глядачами чудового концерту, в якому виступив дитячий хореографічний колектив районного Будинку дитячоюнацької творчості «Престиж», співали вихованці Ольги Шевчук з районного Народного дому. Щиро вдячні голові Сокальської РДА Миколі Мисаку та керівнику апарату РДА Марії Христинич за допомогу в організації концерту, а також власнику кафе «Володар» Ігору Плечіню за фінансову підтримку та приватному підприємцю Анатолію Василишину за благочинно надані транспортні послуги.

Ми чудово провели час та зарядилися енергією на весь рік! Смачний обід, гарна музика, веселі танці, приємні призи та несподівані подарунки додали хороших вражень. Приємно, що в нашому районі є люди, які проводять такі заходи. Для нас усіх це психологічна розрядка і вікно у сучасний світ. Побільше б таких свят та небайдужих людей, які ініціюють їх та допомагають нам. Щиро дякуємо усім організаторам, а насамперед голові Сокальської районної асоціації інвалідів Оксані Кононовій.
.

Додати коментар


Захисний код
Оновити