Карпатський фонд оголосив новий конкурс "Стань приятелем" - zakarpatpost.net

трав. 01 2012

Програма має на меті сприяти соціальній інтеграції дітей та молоді із обмеженими можливостями у чотирьох областях України – Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Чернівецький. Програма виконується у Сербії, Чорногорії та Україні за фінансової підтримки фонду Скан та Мережі нідерландських благодійних фондів для Центральної та Східної Європи.

Карпатський фонд оголосив новий конкурс 1 травня. Досвід та результати виконання показують, що проекти «приятелів» справляють значний вплив на цільові групи, та доводить ефективність концепції приятелів.

Із метою подальшого поширення та розвитку можливостей для дітей і молоді із особливими потребами в Україні Карпатський фонд оголошує конкурс на підтримку проектів, які сприятимуть забезпеченню сталості концепції приятелів.

До участі у програмі запрошуються неурядові організації, які брали участь у програмі «Допоможи іншому – стань приятелем», а також ті ОГС, що працюють на основі концепції приятелів.

Фінансову підтримку у розмірі 15000 євро можуть отримати організації, які відповідають критеріям, зазначеним у Описі програми, надішлють аплікаційну форму та бюджет до 27 травня цього року електронною поштою на адресу контактної особи Карпатського фонду Україна Наталію Белей Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Подробиці програми, аплікаційна форма та інше – на сайті Карпатського фонду