Як ми вчилися гончарству

лип. 06 2012

Людям з обмеженими можливостями потрібні нові враження. Саме тому на території Обласного центру соціально - психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями 2-3 липня проходили майстер - класи з гончарства для молоді з особливими потребами.


Майстер-класи проводили фахівці Київської гончарної школи.
 
Заняття гончарством - загально визнаний та ефективний вид арт-терапії. Саме виготовленням глиняного посуду два дні займались молоді люди з обмеженими можливостями. Допомагало їм освоїти цей вид мистецтва подружжя з Києва Сергій та Тетяна Мантуліни. Зізналась пара в тому, що з людьми з особливими потребами працюють вперше, але вважають, що така практика необхідна. Подружжя вперше на Закарпатті і загалом у Мукачеві.
 
Перед приїздом до нашого краю ставили перед собою деякі завдання. Майстер-клас гончарів проходив у рамках Програми приятелів «Потрібні двоє : допоможи іншому – стань приятелем». Саме ця співпраця подарувала вихованцям море задоволення та нові враження. Майже всі в школі працювали з глиною вперше. Кожен з вихованців зможе не тільки спробувати, але й навчитись цьому виду мистецтва, адже така акція - це тільки перший крок на шляху до створення школи гончарства на території реабілітаційного центру.
 
Наступним кроком стане поїздка викладачів до Києва, де вони спочатку самі освоять гончарство, а потім уже будуть ділитися навиками з своїми вихованцями. А спільна справа завжди об’єднує людей.

Відео від каналу М-Студіо

Переглянути відео з події (випуск новин М-студіо за 3 липня)

Додати коментар


Захисний код
Оновити