В Мукачеві фестивалем завершився 1-й етап благодійного проекту «Стань волотером – стань приятелем»

трав. 15 2012

У подвір’ї обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями влаштували фестиваль на честь завершення першого етапу «дружнього проекту».
З серпня минулого року до центру реабілітації звернулося близько сотні активістів – здебільшого студентів – щоб допомогти неповносправним дітям, стати для них справжнім другом.

 

На сцену під руку виходили такі пари товаришів. Адже за час свого спілкування вони розмовляли про особисте, проводили разом багато часу, відвідували спортивні та мистецькі заходи.

«Для дітей з обмеженими можливостями важливо відчувати, що не тільки вони отримують щось, але й можуть навчити приятеля-волонтера чомусь новому. Це для них – безмежна радість і самоствердження, а разом із тим – неабияка можливість інтегруватися в суспільство, плекати почуття власної гідності та цінності свого життя», - наголосила директор центру Марина Дашик.

Серед почесних гостів – керівники міських благодійних організацій, голови освітніх установ, приватні підприємці, які долучилися до проекту.

Микола Трофименко, начальник управління у справах сім’ї та молоді ОДА, зазначив, що зараз в Україні волонтерський рух розвивається і побажав, щоб дедалі більше подібних осередків з’являлися по всій області.

До речі, завдяки допомозі партнерів центру вдалося створити цілу сітку осередків, зокрема і в Мукачівському державному університеті.

Подякував від імені мукачівської влади за таку клопітку роботу як фондів-партнерів так і добровольців у вітальній промові і заступник міського голови Ігор Радиш. «Це приклад того, як має бути ставлення людей один до одного», - наголосив посадовець.

До мікрофону виходили волонтери, які розповідали про цей новий для себе досвід, котрий змінив все їхнє світобачення. Після виступів, привітань та подяк друзів центру, перед дітьми виступили клоуни, танцювальні колективи Будинку школяра та танцюристи одного з фітнес-клубів міста.

Додати коментар


Захисний код
Оновити