Запуск гончарної студії

Благодійний фонд допомоги інвалідам «Нове Життя»

27 грудня 2012 року у приміщенні Обласного центру соціально психологічної реабілітації дітей та молоді з  функціональними обмеженнями розпочала свою творчу діяльність гончарна майстерня.

На відкритті були присутні молодь з особливими потребами та іхні волонтери, а також працівники центра. 

Створення майстерні стало можливим завдяки фінансової підтримки Мережі нідерландських благодійних фондів для Центральної та Східної Європи, Сканфонду та Карпатського Фонду (МБФ «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону») у рамках Програми приятелів «Потрібні двоє: допоможи іншому – стань приятелем». Забезпечення сталості моделі приятелів в Україні».

Окрім надання можливостей для творчого розвитку дітей та молоді з особливими потребами, планується, що майстерня стане гарною мотивацією як для залучення нової молоді до волонтерства, так і для забезпечення сталості діяльностей вже існуючих волонтерів. 

Вироби майстерні будуть представлятись як результат «Проекту приятелів», що буде поширювати та популяризовувати ідею «приятельства» у громаді. 

Кошти виручені від продажу гончарних виробів, під час благодійних виставок, аукціонів, будуть спрямовані на забезпечення сталості проекту – приятелів та на подальший розвиток волонтерської діяльності в м.Мукачево  

Бажаемо майбутнім майстрам творчої наснаги та успіхів!

благодійний аукціон

Цього тижня незвична для розважального закладу подія відбулася в Мукачеві.

Детальніше: благодійний аукціон

Як ми вчилися гончарству

Людям з обмеженими можливостями потрібні нові враження. Саме тому на території Обласного центру соціально - психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями 2-3 липня проходили майстер - класи з гончарства для молоді з особливими потребами.

Детальніше: Як ми вчилися гончарству