Люба і Юля зі Львова, Зелений Хрест


Люба і Юля
познайомилися у Львові за допомогою Товариства Зелений Хрест та проекту "Стань приятелем". Про свої стосунки розповідають:


Люба: Ми одразу знайшли з нею спільну мову.

Юля: Ми багато маємо спільних тем, хоча я боялася - все таки незнайома людина, хто зна, чи вона мені відкриється - чи ми зможемо знайти спільну мову, тому що Люба така спокійна людина, а я - не дуже спокійна.  І як на диво ми дуже добре спілкуємося і знаходимо багато тем для спілкування.

Люба: Я люблю коли ми разом гуляємо. Люблю спілкуватися.

Юля: Це такі самі люди як ми  і насправді вони дуже цікаві, дуже розумні. Люба дуже розумна і інколи вона знає такі речі, яких я не знаю, тому дуже багато відкриваєш для себе нового. Насправді це дуже велика користь для себе, тут дуже духовно збагачуєшся від спілкування з такими людьми і отримуєш якусь таку духовну радість.

Люба: Нам подобається спілкуватися  і воно вже не залежить від проекту

Юля:  Не знаю, чи нам дозволять зустрічатися, тому що є труднощі, не знаю чи будуть Любу відпускати з інтернату, бо зараз під час дії проекту нас відпускають гуляти, а коли не буде оцього договору - то напевно вже ні. Але по телефону ми обов'язково будемо спілкуватися і якщо буде можливість зустрітися десь за межами школи, може в гості один до одного - то це обов'язково.

Уривок з фільму "Стань приятелем"

Додати коментар


Захисний код
Оновити