Настя і Таня - зі Львова. Віра і Світло

Настя і Таня познайомилися у Львові за допомогою Міжнародного руху "Віра і Світло" та проекту "Стань приятелем". Про свою зустріч та дружбу вони розповіли:

уривок з фільму "Стань приятелем":

Настя: Цей проект дав мені можливість зустрітися з Танею і подружитися з нею. Я раніше перекладала для “Віри і Світла” і Уляна, координатор цього проекту, просто запросила мене, сказала, от є такий класний проект, можна товаришувати протягом року з приятелем і я вирішила взяти участь. В мене раніше не було якогось такого досвіду і в принципі мушу сказати, що це був дуже-дуже класний рік, дуже багато класних вражень. Ми зустрілися перший раз, я забрала Таню з майстерні - вона працює на майстерні в Сихові, як майстерня називається?

Таня: Назарет

Настя: Так, майстерня Назарет. Пішли на чай, от. Таня така дуже-дуже дружня людина, вони мені вже розказала при першій зустрічі все про свою сім'ю. Ми також подружилися з нею і з моїм чоловіком

Таня: З Олегом.

Настя: Так. Він якби не бере участі в проекті, але якось Таня стала другом нашої сім'ї , він нас постійно всюди возив на машині, в кіно...

Таня: В театр.

Настя: Ми дуже багато гуляли, приходила Таня до нас в гості, разом святкували день народження.

Таня: Тортик, чай. Мені подобаються поїздки. Я дуже люблю подорожі.

Настя: Так, ми разом їздили в подорож по замках. Я відкрила для себе дуже багато радості, я відкрила для себе якийсь абсолютно інший світ, до якого я раніше ніколи не була якимось чином належна. І мені подобається тепло, подобаються усмішки і подобається якась така щирість у спілкуванні. Ми постійно з Танею переписуємося смсками, Таня дуже-дуже вірний друг і те що дружба може бути справжньою і вірною.

Таня: І міцною
Настя: Так,я дуже дякую цьому проекту

Додати коментар


Захисний код
Оновити