Дивись на мене, як на рівного

лип. 09 2012

8 липня в Івано-Франківську у рамках проекту Мальтійської Служби Допомоги «Потрібно двоє: допоможи іншому,– стань приятелем», була проведена уже традиційна щорічна акція «Дивись на мене, як на рівного».

Близько 30 людей на інвалідних візках та мальтійці зібралися на Вічевому майдані, щоб привернути увагу суспільства до необхідності надання інвалідам рівних можливостей для участі в культурному, соціальному, економічному житті України.

Акція зібрала близько 300 учасників та глядачів. У програмі були і показові виступи, і долання перешкод у інвалідних візках активного типу, і хокей, і настільний теніс, і, звісно, танці! Ще однією родзинкою заходу стала танцювальна композиція людей на візках з волонтерами та учасників Народного танцювального колективу «Галицька Веселка». Цей фінальний спільний танець ще раз довів, що найважливіше -– це бажання діяти і наполегливість, і тоді все збудеться!


«Думаю, що цей захід змінив уяву багатьох про людей в інвалідних візках, - ділиться враженнями Мар'яна, Dyvys na_mene__jak_na_rivnoho__Malteser_Ivano-Frankivsk_6яка абсолютно випадково прийшла на сьогоднішнє дійство і вже встигла записатися у ряди мальтійців, - я просто побачила їх людьми повноцінними і сповненими життєвої енергії».


Що ж до самого проекту «Потрібно двоє: допоможи іншому,– стань Dyvys na_mene__jak_na_rivnoho__Malteser_Ivano-Frankivskприятелем», то він  спрямований на створення приятельських пар між волонтерами та молоддю з особливими потребами. Адже для фізично неповносправних - – це шанс відчути себе потрібними, через активність та зайнятість інтегруватися в соціум, а для волонтерів –- можливість змістовно заповнити вільний час, знайти нових друзів, уникнути впливу вулиці через підвищення соціальної активності.


Проект виконується за фінансової підтримки Карпатського фонду, Сканфонду та Мережі Нідерландських благодійних фондів для Східної і Центральної Європи.


Фонд запрошує усіх бажаючих приєднатися до участі в проекті.

Деталі можна знайти на сайті Мальтійської Служби Допомоги: www.malteser.if.ua

м. Івано-Франківськ, вул. Лесі Українки, 1;

Tel./fax: +38 (0342) 552644.

Коментарі   

 
0 #1 Мегамозок 13.08.2012, 09:02
Було весело і щиро:) Побільше б таких акцій. Дякуємо!
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити