Центр "Допоможи іншому - стань приятелем" продовжує активну діяльність

черв. 20 2012

Центр "Допоможи іншому - стань приятелем", який продуктивно діє у "Карітасі" з 2011 року, отримав "друге дихання". З червня 2012 року Карпатський фонд знову підтримав діяльність пар приятелів. Нагадаємо, що метою проекту є інтеграція неповносправних осіб у суспільство. З цією метою було залучено групу волонтерів та осіб з особливими потребами, які стали приятелями для них.


Впродовж діяльності проекту пари відвідували театри, кіно, кафе, просто прогулювались, ходили один до одного в гості. Неповносправні особи та волонтери стали справжніми приятелями. Зараз вони можуть із задоволенням проводити час один з одним.

Відтепер волонтери будуть залучені до проведення різноманітних акцій вдвічі активніше. Активність діяльності проекту можна буде помітити вже в вересні, адже саме на цей час запланована велика кількість цікавих заходів та акцій.  Якщо Ви хочете не лише читати про проведення таких заходів, але й брати у них активну участь та долучатися до допомоги неповносправним дітям та молоді, то просимо звертатися в Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ" за адресою: м. Дрогобич, вул. Чорновола, 4, тел. 2-24-58.

Джерело: caritas-sde.org

Додати коментар


Захисний код
Оновити