Приятельські пари відвідали Львівську оперу

трав. 01 2012

У рамках проекту "Допоможи іншому - стань приятелем" було організовано та проведено поїздку приятелів та волонтерів до Львівського Національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Для багатьох з них це був візит до оперного театру, тому кожен з нетерпінням очікував нових вражень.


І справді, кожен був зачарований, в першу чергу, красою та багатством приміщення Опери, адже туди потрапляєш, неначе в казку. Інтер"єр театру вражає красою малярства та скульптури. Опера "Мойсей" М. Скорика, яку переглянула молодь, є великим творчим здобутком театру.

Надійка, приятель, ділиться враженнями: "Ніколи раніше не була в опері. Дуже рада і вдячна за можливість тут побувати. Мені дуже сподобалося."

Олександра, волонтер, зазначає: "Я в опері не вперше, але мене вразила ця постановка. Поема, написана Іваном Франком, набуває особливої актуальності сьогодні. Усі її основні ідеї є зараз особливо своєчасними".Таким чином, поїздка до театру залишила незабутні враження у всіх її учасників. Зрештою, як і всі заходи, які проводяться у Центрі "Допоможи іншому - стань приятелем", адже усі організовуються з любов"ю.

Джерело: caritas-sde.org

Коментарі   

 
0 #1 Костик 11.08.2012, 13:06
Люблю Скорика. Молодці!
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити