Зустріч з новими волонтерами

січ. 03 2013

Напередодні свята Нового Року, а саме 28 грудня в  БФ «Карітас» відбулась цікава та дуже важлива подія. В рамках благодійного проекту «Допоможи іншому – стань приятелем» тут пройшла зустріч  волонтерів. На ній підводились підсумки діяльності  за 2012 рік, аналізувались труднощі з якими стикались волонтери протягом цього періоду та були накреслені перспективи  розвитку проекту.


Все це відбувалось в надзвичайно теплій та приємній атмосфері. Люди, які тут зібрались обмінялись досвідом, котрий вони здобули при спілкуванні із своїми приятелями. Радує, що всі доброчинці позитивно налаштовані і проявляють величезну ініціативу у своїй роботі. Важливо також, що в ході цього проекту вдалось зруйнувати безліч стереотипів, які виникають навколо неповносправних осіб . Як заявив один із волонтерів Іван: «Коли я спілкуюсь із моїми приятелем Богданом, я сам дуже багато чого вчусь від нього, а саме: з оптимізмом дивитись у майбутнє, вчусь іронічно сприймати всі біди та халепи ,які нам  при підносить доля та найголовніше цінувати та любити кожну хвилину життя. Богдан своїм прикладом змушує мене боротись із своїми лінощами та безпідставною слабкістю.» Це ще раз доводить наскільки потрібен цей проект для обох сторін.
Також на зустрічі обговорювалась проблема байдужості суспільства до неповносправних осіб. Були запропоновані деякі цікаві акції, які б дозволили звернути увагу молоді на потреби цих людей. Є надія, що вони будуть реалізовані в новому 2013 році. Та найголовніше, що сталось на цьому зібранні-це презентація нових волонтерів. У лави борців за добро та милосердя влилось п’ять нових енергійних та свідомих молодих ентузіастів. Як висловився Костів І.Я.: «Це люди високоморальні, які хочуть надати реальну допомогу потребуючим.»
 Отже, в такій ситуації можна з впевненістю констатувати, що проект «Допоможи іншому-стань приятелем» розвивається і найголовніше – має майбутнє. Адже в процесі його реалізації в людях пробуджуються дві найщиріші риси: доброзичливість та милосердя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити