Зустріч з новими волонтерами

Напередодні свята Нового Року, а саме 28 грудня в  БФ «Карітас» відбулась цікава та дуже важлива подія. В рамках благодійного проекту «Допоможи іншому – стань приятелем» тут пройшла зустріч  волонтерів. На ній підводились підсумки діяльності  за 2012 рік, аналізувались труднощі з якими стикались волонтери протягом цього періоду та були накреслені перспективи  розвитку проекту.

Детальніше: Зустріч з новими волонтерами

Зустріч волонтерів у нашому центрі

Волонтери центру "Приятелів" щомісячно проводять зустрічі, на яких вони можуть обмінятися досвідом, отримати поради у їхній діяльності та спланувати і скоординувати свої дії. На нещодавній зустрічі координатор волонтерів запропонував присутнім взяти участь у акції "Волонтер у кожному з нас", що відбудеться у серпні.

Детальніше: Зустріч волонтерів у нашому центрі

Центр "Допоможи іншому - стань приятелем" продовжує активну діяльність

Центр "Допоможи іншому - стань приятелем", який продуктивно діє у "Карітасі" з 2011 року, отримав "друге дихання". З червня 2012 року Карпатський фонд знову підтримав діяльність пар приятелів. Нагадаємо, що метою проекту є інтеграція неповносправних осіб у суспільство. З цією метою було залучено групу волонтерів та осіб з особливими потребами, які стали приятелями для них.

Детальніше: Центр "Допоможи іншому - стань приятелем" продовжує активну діяльність