Стань приятелем "Джерела"!

лип. 12 2012

Навчально-реабілітаційний центр "Джерело", в рамках програми Карпатського Фонду за фінансової підтримки фонду Scan та мережі нідерландських фондів для Центральної та Східної Європи в рамках проекту "Потрібні двоє: допоможи іншому, стань приятелем", що розпочався у червні 2012 року, надає унікальну можливість долучитись до проекту і стати приятелем "Джерела".

Хто такі приятелі - спитаєте Ви?

Приятель - це людина: віком від 2 до 102, що вміє бути вірним другом і цим даром хоче поділитись з іншим;
світла, щира і та, що тішиться життям; яка живе без стереотипів та відкрита для світу; яка має відкрите серце та хоче пізнати дар особи з особливими потребами і стати їй приятелем!

Друг - це така сама людина, але з певними фізичнимими обмеженнями чи розумовими особливостями розвитку. Та, в першу чергу, це світла та емоційно багата особа, яка чекає на дружбу та потребує простого звичайного спілкування.

Що ви отримаєте?

Дружбу - щиру та безкорисливу; змогу відкрити дар особи з особливими потребами та цінність перебування разом з нею; цікаве та творче дозвілля; участь у фотосесіях, конкурсах, виїздах, зйомках соціального ролику тощо; можливість відкрити власні таланти та підтримати в цьому інших; фінансову підтримку для походів з другом  в кіно, театр, на концерт, на каву тощо; серце Ваше наповниться новими почуттями та світлом.

Адже, як сказав св. Августин: "Для надзвичайних справ -  потрібні звичайні люди".

Джерело: dzherelocentre.org.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити