Гості з Карпатського фонду та фонду СКАН

лип. 10 2012

3 липня 2012 року наш центр відвідала делегація Карпатського фонду та фонду Скан, який є координуючим фондом у мережі нідерландських благодійних фондів для Східної і Центральної Європи. Координатори фонду щороку відвідують Україну та знайомляться із підтриманими проектами.


Фонд Скан був основним донором програми соціальних перетворень та проектів приятелів в Україні, які виконував карпатських фонд, і сьогодні в «Джерелі» в рамках цих програм реалізується 2 проекти: «Соціальне підприємництво як самостійна діяльність неприбуткових організацій - шлях до реалізації права на працю неповносправної молоді та перспективне джерело самофінансування в період кризи благодійництва» та «Потрібні двоє: допоможи іншому стань приятелем".До складу делегації увійшли директор фонду Скан Геріет Гулсебох, радники по проектах Сюзанна Верхофе та Янкеке Газелхофф, директор Карпатського фонду Руслан Жиленко та координатори програм Наталя Белей та Наталя Ільченко.

Ми щиро вдячні Карпатському фонду та фонду Скан за постійну підтримку проектів нашого центру та і надалі сподіваємось на гарну плідну співпрацю.

Джерело: dzherelocentre.org.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити