У Львові на фотовиставці шукатимуть приятелів для осіб з особливими потребами

груд. 21 2012

Кінця світу не буде, принаймні нашого ментального та глибинно-внутрішнього, допоки з Тобою є хтось поруч: тут, зараз і тепер! Добра вам заради... добра!

 

Мистецьке об'єднання "Дзиґа" та Навчально-реабілітаційний центр "Джерело" напередодні Різдва запрошують на відкриття фотовиставки "Вихід". Експозиція є частиною великого соціального проекту "Допоможи іншому - стань приятелем!", метою якого є пошук друзів для дітей та молоді з особливими потребами.

У межах цієї ініціативи "звичайним" молодим людям запропонували стати приятелями для вихованців центру "Джерело" - і у такий спосіб показати, що молода людина з особливими потребами не лише мріє, але може стати справжнім другом.

Фотографії є творчим переосмисленням теми Виходу. Ці люди – кожен в свій унікальний спосіб - шукали свій Вихід: вихід з ситуації чи чорний вихід, вихід за рамки чи вихід в люди, вихід на сцену чи вихід на праву платформу, запасний вихід чи вихід на світло, запасний вихід чи вихід з депресії. Але урешті-решт, кажуть організатори, усі учасники проекту усвідомили, що вихід є!

Проект "Допоможи іншому - стань приятелем!" втілюється в багатьох містах України. Львівська ініціатива виявилася однією з найуспішніших. Виставка "Вихід" є проміжним підбиттям підсумків. Фотографії "приятельських пар" показують, що молодь з особливими потребами може і вміє вийти за межі своєї неповносправності.

Відкриття фотовиставки "Вихід" відбудеться у понеділок, 24 грудня, о 16:00 у галереї "Дзиґа". Музичний настрій створить гурт "Один в каное" спільно з гуртом інтуїтивної музики (НРЦ "Джерело").

Фотографи: добрі приятелі проекту

Максим Рана (хедлайнер:)

Олег Циб

Андрій Литвин

Віка Міщук

та ін.

Примітка. В галереї виставка буде ще 25.12, а потім "Вихід" переїзджає до "Квартири 35" на 2-й поверх і буде там до 14.01.2013

ВХІД і ВИХІД вільний:)

Координатор проекту: Вікторія Міщук 093 258 05 85, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальна інформація про проект "Допоможи іншому - стань приятелем!": http://buddies.org.ua/

Сайт Навчально-реабілітаційного центру "Джерело" www.dzherelocentre.org.ua

Ми на фейсбуці http://www.facebook.com/Dzherelo?fref=ts (НРЦ "Джерело") - лайкайте нас:)

Вихід на фейсбуці : http://www.facebook.com/events/124821111012261/

Організатори: НРЦ "Джерело" та МО "Дзига" за фінансової підтримки Карпатського Фонду (Україна) та Фонду Скан (Нідерланди).

Інформаційна підтримка: улюблене радіо "Львівська хвиля"

Коментарі   

 
0 #1 Наталя 31.12.2012, 08:31
коли буде фотозвіт з виставки?!
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити