Особлива зустріч

лип. 06 2012

4 липня 2012 року на святкуванні «Дня іменинника» стіни БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» зустрічали особливих гостей – молодь з розумовою неповносправністю та їх батьків з м.Бурштин (ГО «Довір’я»), знайомство з якими відбулося 14 травня під час партнерського візиту делегації Карітасу Аахен (Німеччина) та Карітасу Івано-Франківськ до м.Бурштин.


Свято іменинників об’єднало 60 осіб, серед яких діти трудових мігрантів, молодь з особливими потребами, приятелі, батьки.

Святкування дня іменинника вже стало хорошою традицією, проте кожного разу нові забави, конкурси, пісні, кардинально новий сюжет додають святу інтриги та цікавинки. Крім того, це чудова можливість поширювати інформацію про концепцію приятелів серед місцевої громади, долучати нових волонтерів та батьків до організації дозвілля приятельських пар. У колі нових і старих друзів іменинники відзначили такий особливий день, поспілкувалися, побавилися, відчули себе потрібними та неповторними. Атмосфера радості, миру та дружелюбства не залишала їх під час заходу. Лунала музика, пісні та було чути радісний сміх. Кожного разу переконуємось, що молодь та діти дуже полюбили це свято і з нетерпінням чекають наступного, щоб поринути у казковий світ, якнайдалі від буденності і сірості.

Варто додати, що іменинники обожнюють сюрпризи, тому організатори стараються робити їх все частіше. Справжньою несподіванкою для всіх став подарунок – похід до кінотеатру «Люм’єр». Захоплюючі пригоди чотирьох головних персонажів лева Алекса, зебри Мартіна, гіпопотама Глорії та жирафа Мелмана не залишили байдужими нікого.

«Ми дуже вдячні БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за неймовірну нагоду для наших дітей проводити дозвілля у такому теплому сприятливому середовищі, де вони можуть розкрити свої здібності і творчі задатки. Наша друга зустріч перевершила всі очікування: вона дає нам безцінний досвід у організації роботи з молоддю з особливими потребами, якого ми так потребуємо. Приятелювання з волонтерами приносить нашим дітям велику радість спілкування, радість, радість самовираження і взаємозбагачення» – ділиться своїми враженнями мама неповносправного юнака п.Наталія Кец.

Захід відбувся завдяки фінансової підтримки Мережі нідерландських благодійних фондів для Центральної та Східної Європи, Сканфонду та Карпатського Фонду (МБФ «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону») у рамках Проекту «Забезпечення сталості концепції приятелів в БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»

Додати коментар


Захисний код
Оновити