День народження - місце зустрічі приятелів

бер. 30 2013

Кожен місяць в БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» закінчується святом, якого чекають і дорослі, і діти. Це День іменинника. І в березні, святкування стало чудовою нагодою для зустрічі приятелів набувачі соціальних проектів, під час якої всі разом весело провели своє дозвілля.

В середу 27 березня 2013 року вітати березневих іменинників зібрались 35 набувачів різних соціальних проектів Карітасу, серед яких молоді інваліди з особливими потребами з Івано-Франківська та Бурштину, діти трудових мігрантів, волонтери – приятелі. В невимушеній та дружній атмосфері молодь активно приймала участь у різноманітних конкурсах та цікавих естафетах, співали пісні для іменинників та говорили слова-привітання для них.

Березневе святкування стало особливим ще й тому, що іменинники отримали солодкі подарунки від гостя із Німеччини – волонтера Марзелля, який планує приїхати до Івано-Франківська в серпні 2013 року і працювати із неповносправною молоддю БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»

Такі заходи є важливими для молодих людей з обмеженими функціональними можливостями, адже з одного боку вони знаходять собі друзів, приємно та з користю проводять своє дозвілля, розвивають свої таланти та здібності, а з іншого – волонтери, спілкуючись з набувачами Карітасу, відкривають для себе нове бачення та розуміння світу молоді з особливими потребами. Так, приятелі-волонтери, з кожною наступною зустріччю отримують новий та корисний досвід у спілкуванні зі своїми підопічними.

Додати коментар


Захисний код
Оновити