Перші благодійні пожертви для сталості концепції приятелів

жовт. 22 2012

Івано-Франківський  Карітас отримав перші благодійні пожертви в розмірі 1 715,00 гривень для забезпечення сталості роботи Центру дозвілля та соціальної адаптації молоді з вадами розумового розвитку та впровадження концепції приятелів в рамках програми «Допоможи іншому – стань приятелем». 14 жовтня, в свято Покрови, підопічні Карітасу влаштували виставку- ярмарку для парафіян храму Покрови Пресвятої Діви Марії (мікрорайон Княгинин), що в місті Івано-Франківську. Разом з батьками, волонтерами та працівниками вони демонстрували витвори своєї ручної праці – рамки для фото, кухонні дошки, вишиванки та картини, виконані технікою набивання, намиста та інші прикраси.


Кожен, хто був в храмі цього дня, долучився до доброї справи. Благодійна пожертва - вагомий внесок в процес інтеграції неповносправної людини у суспільство, кожна гривня – визнання творчості та таланту наших підопічних, які частинку серця вклали у свій виріб. Підтримуючи молодь, кожна пересічна людина  давала надію на щасливе майбутнє батькам молоді, які кожного дня зустрічаються з байдужістю оточуючих до їхніх проблем та проблем їхніх дітей.
Дитина, що робить перший крок, завжди перебуває під опікою мами чи батька, відчуває його теплу долоню та підтримку. Потім, відчувши впевненість у ногах, самостійно чимчикує і пізнає світ. Так і в Карітасі: кожна соціальна програма має підтримку донорів, як із-за кордону так і українських. Та настав час, коли потрібно подбати про підопічних самостійно.
Не виняток  програма «Допоможи іншому – стань приятелем». Протягом серпня 2011 – листопада 2012року робота з неповносправною молоддю фінансувалась за підтримки МБФ «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону». А соціальна інтеграція молоді з вадами розумового розвитку має бути постійною, тому постає потреба в проведенні різноманітних акцій, під час яких небайдужі люди могли б виявити свою солідарність з молодими інвалідами та підтримати ініціативу Карітасу.
«Я робила це намисто! – Каже Христина Майданюк, підопічна Івано-Франківського Карітасу,  жінці, коли та приглядалася до виробу під час ярмарки. - А Ірина (волонтер) мені допомагала».
Живий контакт між людиною, що дає і людиною, що отримує – свідчення розуміння підтримки, допомоги. А кожна віруюча людина у день храмового свята «…вибрала кращу частку, що не відніметься від неї…» (Євангеліє від Луки 10:38). Карітас та батьки висловлюють щиру подяку пароху церкви Покрови Пресвятої Діви Марії отцю Володимиру Супику за допомогу в організації виставки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити