День народження - місце зустрічі приятелів

Кожен місяць в БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» закінчується святом, якого чекають і дорослі, і діти. Це День іменинника. І в березні, святкування стало чудовою нагодою для зустрічі приятелів набувачі соціальних проектів, під час якої всі разом весело провели своє дозвілля.

Детальніше: День народження - місце зустрічі приятелів

Перші благодійні пожертви для сталості концепції приятелів

Івано-Франківський  Карітас отримав перші благодійні пожертви в розмірі 1 715,00 гривень для забезпечення сталості роботи Центру дозвілля та соціальної адаптації молоді з вадами розумового розвитку та впровадження концепції приятелів в рамках програми «Допоможи іншому – стань приятелем». 14 жовтня, в свято Покрови, підопічні Карітасу влаштували виставку- ярмарку для парафіян храму Покрови Пресвятої Діви Марії (мікрорайон Княгинин), що в місті Івано-Франківську. Разом з батьками, волонтерами та працівниками вони демонстрували витвори своєї ручної праці – рамки для фото, кухонні дошки, вишиванки та картини, виконані технікою набивання, намиста та інші прикраси.

Детальніше: Перші благодійні пожертви для сталості концепції приятелів

Навчання волонтерів – запорука успіху їхньої діяльності

Продовжуючи ознайомлювати волонтерів з концепцією приятелів та  особливостями роботи в приятельських парах з дітьми трудових мігрантів та дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, протягом вересня у БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» проводились навчальні тренінги. Заняття, і для досвідчених волонтерів, були чудовою нагодою поглибити свої знання, набути нових навиків та вмінь. Загалом навчання пройшли більше 60 учасників.

Детальніше: Навчання волонтерів – запорука успіху їхньої діяльності