День народження - місце зустрічі приятелів

бер. 30 2013

Кожен місяць в БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» закінчується святом, якого чекають і дорослі, і діти. Це День іменинника. І в березні, святкування стало чудовою нагодою для зустрічі приятелів набувачі соціальних проектів, під час якої всі разом весело провели своє дозвілля.

Детальніше...

«Свято квітів» - творимо весну своїми руками, поки надворі ще сніг!

бер. 19 2013

Діти показали своїм приятелям, як з паперу і серветок виготовляти чудові квіти.

У перші весняні дні в Часлівецькій школі-інтернаті відбулося «Свято квітів». Діти підготували для своїх приятелів майстер-клас.

Кожен учасник був у образі певної квітки. На святі були троянди, підсніжники, фіалки, тюльпани, незбудки, конвалії, ромашки, проліски і кактуси. Кожна квітка презентувала себе короткою розповіддю у супроводі фотографій.

Діти разом з волонтерами виготовили повний кошик весняних квітів. Усі учасники переконалися, що робити їх  власноруч дуже просто: потрібно мати тільки ножниці, папір, трохи фантазії і бажання зробити щось гарне. Дітям було приємно поділитися своїми вміннями з приятелями. Всі учасники, спілкуючись, радо дарували один одному промінчики весни.

Доповненням до майстер-класів був вальс квітів.  Після рукоділля і танців учасники свята ласували смачними млинцями, які напередодні Масляної приготували волонтери. 

 

Ужгородські волонтери зі своїми приятелями переглянули «Недотепу із Вертепа»

січ. 31 2013

Приятельські пари - волонтери БФ «Проекта ТАЧ» з  вихованцями Часлівецької  школи-інтернату - відвідали ляльковий театр та зробили чудове свято зимовим іменинникам школи.

 

Напередодні Старого Нового року, 13 січня, волонтери зі своїми приятелями відвідали Закарпатський обласний театр ляльок «Бавка» та переглянули виставу «Недотепа із Вертепа».

Діти зі своїми друзями були вражені грою акторів, які дають життя лялькам.

Разом із хлопчиком із закарпатського села Вертеп – персонажем вистави – діти дізналися, звідки пішли люди.

Казковий світ, створений акторами та ляльками, справив неабияке врження на глядачів та подарував їм радість і святковий настрій.

Наступною нашою подією у лютому стане екскурсія закуліссям лялькового театру за участі режисера та фахівців, які виготовляють ляльок різного типу. 

Також волонтери зі своїми приятелями випробовують свої сили, ставлячи власну виставу.  Ми плануємо вдосконалювати свої вміння у театральній справі.  Про наші успіхи читайте у наступному матералі на сайті проекту «Приятелі».

 

 

Вистава "Небесна кухня" за участі приятельських пар БФ "Проекта ТАЧ"

 

 

 

 

У ляльковому театрі на виставі "Недотепа із Вертепа"

 

 

 

Зустріч з новими волонтерами

січ. 03 2013

Напередодні свята Нового Року, а саме 28 грудня в  БФ «Карітас» відбулась цікава та дуже важлива подія. В рамках благодійного проекту «Допоможи іншому – стань приятелем» тут пройшла зустріч  волонтерів. На ній підводились підсумки діяльності  за 2012 рік, аналізувались труднощі з якими стикались волонтери протягом цього періоду та були накреслені перспективи  розвитку проекту.

Детальніше...

Запуск гончарної студії

груд. 28 2012

Благодійний фонд допомоги інвалідам «Нове Життя»

27 грудня 2012 року у приміщенні Обласного центру соціально психологічної реабілітації дітей та молоді з  функціональними обмеженнями розпочала свою творчу діяльність гончарна майстерня.

На відкритті були присутні молодь з особливими потребами та іхні волонтери, а також працівники центра. 

Створення майстерні стало можливим завдяки фінансової підтримки Мережі нідерландських благодійних фондів для Центральної та Східної Європи, Сканфонду та Карпатського Фонду (МБФ «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону») у рамках Програми приятелів «Потрібні двоє: допоможи іншому – стань приятелем». Забезпечення сталості моделі приятелів в Україні».

Окрім надання можливостей для творчого розвитку дітей та молоді з особливими потребами, планується, що майстерня стане гарною мотивацією як для залучення нової молоді до волонтерства, так і для забезпечення сталості діяльностей вже існуючих волонтерів. 

Вироби майстерні будуть представлятись як результат «Проекту приятелів», що буде поширювати та популяризовувати ідею «приятельства» у громаді. 

Кошти виручені від продажу гончарних виробів, під час благодійних виставок, аукціонів, будуть спрямовані на забезпечення сталості проекту – приятелів та на подальший розвиток волонтерської діяльності в м.Мукачево  

Бажаемо майбутнім майстрам творчої наснаги та успіхів!

У Львові на фотовиставці шукатимуть приятелів для осіб з особливими потребами

груд. 21 2012

Кінця світу не буде, принаймні нашого ментального та глибинно-внутрішнього, допоки з Тобою є хтось поруч: тут, зараз і тепер! Добра вам заради... добра!

Детальніше...

благодійний аукціон

груд. 07 2012

Цього тижня незвична для розважального закладу подія відбулася в Мукачеві.

Детальніше...

Перші благодійні пожертви для сталості концепції приятелів

жовт. 22 2012

Івано-Франківський  Карітас отримав перші благодійні пожертви в розмірі 1 715,00 гривень для забезпечення сталості роботи Центру дозвілля та соціальної адаптації молоді з вадами розумового розвитку та впровадження концепції приятелів в рамках програми «Допоможи іншому – стань приятелем». 14 жовтня, в свято Покрови, підопічні Карітасу влаштували виставку- ярмарку для парафіян храму Покрови Пресвятої Діви Марії (мікрорайон Княгинин), що в місті Івано-Франківську. Разом з батьками, волонтерами та працівниками вони демонстрували витвори своєї ручної праці – рамки для фото, кухонні дошки, вишиванки та картини, виконані технікою набивання, намиста та інші прикраси.

Детальніше...