Найбільшу в Україні карамельну ялинку виготовили в Ужгороді в рамках проекту "Стань приятелем"

груд. 23 2011

Відомий ужгородський майстер-кондитер Валентин Штефаньо запросив дітей на візочках з реабілітаційного центру "Дорога життя" та волонтерів з Асоціації соціальних працівників до свого цеху і разом з ними створив найбільшу в Україну ялинку з карамелі. Півтораметрова солодка зелена красуня послужить збору пожертв для неповносправних школярів, зокрема зібрані гроші підуть на втсановлення пандусів.


У медико-соціальному реабілітаційному центрі «Дорога життя» понад 60 вихованців, якими опікуються щоденно. А ще дві сотні перебувають на обліку. Тільки найбільш активним у підготовці новорічно-різдвяних заходів дали змогу долучитися до створення кондитерського дива. Ялинка вийшла алегорична. Але оскільки тут зібралися люди творчі, то сумнівів, ялинка це чи не ялинка – не було.

Кілька днів пішло на остаточний варіант ескізу. Сама робота зайняла цілу добу. На виготовлення карамелі витрачено 40 кілограмів цукру. «Ми готуємо до неї ще карамельні іграшки, які будуть золоті, з соломи будуть зроблені карамельні іграшки. Крім цього, ми ще зробимо льодяники, які будемо називати «Ужгород», тому що вони зроблені у вигляді герба Ужгорода», – розповів Валентин Штефаньо.

Попередньо планувалося, що готову ялинку виставлять на аукціон. Тепер план змінився. Ялинку відвезуть до супермаркету "Дастор", де вона тішитиме око покупців аж до завершення новорічно-різдвяних свят.
До цього Валентин Штефаньо вже двічі створював солодкі ялинки – напередодні 2009 і 2010 років. Проте вони були виготовлені із шоколаду. Перший раз ялинка зважила 10 кілограмів, удруге – понад 20.

Фото: Олександр Попович для Zaholovok.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити